Результат торгов по состоянию на 20.03.17: Природный газ -: 6700.00 (-23.86%) |

Програмний продукт Торгова система «ЕТС-1» (ETS One) призначений для проведення електронних біржових торгів та електронних біржових аукціонів по товарних групах віддаленими користувачами в реальному часі по інтернет каналах зв’язку.

Для коректної роботи з Системою на персональному комп'ютері користувача повинні бути встановлені наступні компоненти:

1) Microsoft Windows XP (з пакетом оновлень SP3)/Vista/7/8/8.1.

2) Microsoft Office 2003 та вище.

3) ІІТ Користувач ЦСК-1.3 для роботи з ЕЦП користувача - надається АЦСК - реєстратора ЕЦП користувача.

Основні переваги торгова система «ЕТС-1»:

  •  Систему реалізовано у вигляді так званого «товстого» клієнта, що забезпечує більшу стабільність, пропускну здатність та швидшу обробку даних ніж в HTML-версіях торгових систем.
  •  Широкі можливості торгу, як використання зустрічних пропозицій по лотам за ціною та/або об’ємом та можливістю власникам лотів їх обдумати, прийняти або відхилити, а також розбити лот та/або змінити ціну у відповідності до ситуації на торгах.
  •  Знеособленість учасників електронних біржових торгів (покупців, на електронних біржових аукціонах) та відсутність між ними будь-яких контактів до завершення торгів, а також внесення в систему власником лоту тільки стартової ціни, що унеможливлює будь-які корупційні схеми.
  •  Використання наднадійного електронного цифрового підпису (ЕЦП) за ДСТУ 4145-2002 з розгалуженою мережею акредитованих центрів сертифікації ключів (таких як: АЦСК Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів, «КЛЮЧОВІ СИСТЕМИ», «MASTERKEY», «Інфраструктура відкритих ключів») для їх отримання.

 Як отримати ЕЦП.

Для того, щоб отримати електронний цифровий підпис (ЕЦП) необхідно звернутись в один із акредитованих центрів сертифікації ключів.

Перелік АЦСК - реєстраторів ЕЦП