Результат торгів станом на 16.11.17: Підтоварник сосна EXW: 902.00 (+5.06%) |

Перший мільйон: Укргазвидобування успішно реалізувала перші непрофільні активи через ProZorro.sale

За два тижні роботи на електронних аукціонах ProZorro.sale було реалізовано непрофільне майно ПАТ Укргазвидобування з економічним ефектом 20%, що дорівнює ринковій вартості товару. 

12-13 квітня відбулися чотири аукціони з реалізації металобрухту. За найбільший лот змагалося 3 учасники, ціна зросла з 928 000 грн до 1 100 666 грн.

«ProZorro. Продажі» підтвердило наші очікування. Електронна система – дійсно ефективний механізм реалізації неліквідних активів #Укргазвидобування. Зараз компанія готує ще багато цікавих лотів для продажу», - зазначив Андрій Токар, директор з питань матеріально-технічного забезпечення ПАТ «Укргазвидобування».

Олексій Соболев, керівник проекту ProZorro.sale додав: “Цифри говорять краще за слова. Дохід ProZorro.sale для держави склав півмільярда. У цілому в системі оголошено 18 тис аукціонів на 53 млрд грн. Нам довіряють. До проекту вже приєдналися Укргазвидобування, Укренерго, Східний гірничо-збагачувальний комбінат, Енергоатом, Укрпошта, Діпрозв’язок. Вчора підписали меморандум із Міністерством інфраструктури України, плануємо підписання із обласними та місцевими органами виконавчої влади.