Результат торгів станом на 16.11.17: Підтоварник сосна EXW: 902.00 (+5.06%) |

Пенсійний фонд Нацбанку України буде продавати непрофільне майно через ProZorro.sale

19 квітня Корпоративний недержавний пенсійний фонд Національного Банку України та ProZorro.sale підписали меморандум про співпрацю у новому спільному проекті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Фонду державного майна та Transparency International Україна, який поширюється на сферу продажів державної власності.

Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов розповідає: “Завдяки високій ефективності системи з лютого всі активи неплатоспроможних банків виставляються на продаж виключно через Prozorro.Продажі. Ми хочемо і далі масштабувати цей досвід на сферу управління державною власністю. Прозорі аукціони дозволять усунути цю проблему, продавати активи за ринковою ціною з користю для держави в цілому та конкретного держпідприємства окремо”. 

Сергій Козаченко, директор департаменту з управління діяльністю Корпоративного недержавного пенсійного фонду Національного Банку України наголосив: “ProZorro.sale – це прозора та потужна система реалізації непрофільних активів державних підприємств. Ми наслідуємо приклад нашого засновника, Національного Банку України, який нещодавно приєднався до проекту.

Наразі Корпоративний недержавний пенсійний фонд Національного Банку України є найбільшим у системі недержавних пенсійних фондів України. Вартість активів 1,07 млрд грн, з яких близько 5% - непрофільні активи, які ми готові реалізовувати через систему ProZorro.sale”.

Олексій Соболев, керівник проектного офісу «ProZorro. Продажі» додав: “Цифри працюють краще за слова. Система ProZorro.sale вже заробила для держави півмільярда гривень і ми продовжуємо нарощувати темп. За два тижні, з початку старту продажу державного майна, ми ефективно продали виставлені лоти металобрухту “Укргазвидобування” з ефективністю у 20%”.

Нагадаємо, що новий вектор ProZorro.sale - реалізація державного майна через систему електронних аукціонів розпочав роботу 3 квітня. До проекту вже приєдналися Міністерство інфраструктури України, Донецька військово-цивільна адміністрація та державні компанії: Укргазвидобування, Укренерго, Енергоатом, Східний гірничо-збагачувальний комбінат, Діпрозв’язок.