Результат торгів станом на 20.03.17: Природний газ -: 6700.00 (-23.86%) |

З метою координації та розвитку діяльності УУБ у регіонах України створено відповідний відділ. Це дозволило розповсюдити діяльність біржі шляхом створення філій у багатьох містах України.

Основними завданнями відділу координації та розвитку УУБ є досягнення стабільно високих фінансових показників роботи мережі філій та представництв, а також збільшення їх прибутковості шляхом оптимізації роботи існуючих відокремлених підрозділів, збільшення спектру послуг біржі, розширення географічної мережі філій та представництв УУБ.

Серед функцій відділу однією з важливих є поточний облік результатів діяльності філій та представництв, контроль за їх діяльністю. Це включає планування роботи філії, виявлення, обговорення та корегування шляхів розвитку та збільшення прибутку, контроль за впровадженням нових напрямів діяльності, допомога в інформаційному, методологічному та технічному забезпеченні, надання консультацій спеціалістами профільних відділів.

Для координації поточної роботи філій та представництв відділ повідомляє про новації, які вводяться на УУБ, у т.ч. нові напрями діяльності, кадрові зміни, зміни існуючих схем роботи, типових угод, зміни чинного законодавства тощо.

Однією з функцій є узгодження поточних договорів та комерційних пропозицій разом із юридичним департаментом, профільними відділами.

На сьогодні Українська універсальна біржа налічує 8 філій та 3 представництва у Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Одеській, Полтавській, Сумській, Харківській, Херсонській областях. Українська універсальна біржа продовжує розвиток регіональної мережі та планує створення структурних підрозділів у більшості регіонів України.

Контактні дані філій та представництв Української універсальної біржі.