Результат торгів станом на 20.03.17: Природний газ -: 6700.00 (-23.86%) |

Цінні папери - документи встановленої форми з відповідними реквізитами, що посвідчують грошові або інші майнові права, визначають взаємовідносини особи, яка їх розмістила (видала), і власника, та передбачають виконання зобов'язань згідно з умовами їх розміщення, а також можливість передачі прав, що випливають із цих документів, іншим особам.

Оцінка цінних паперів покликана визначити їх ринкову і інвестиційну вартість. Через низку обставин інвестиційна вартість не завжди збігається з ринковою. Існуюча різниця пояснюється специфікою оцінки майбутньої прибутковості, уявленнями про міру ризику, податковою ситуацією тощо.

Цінні папери за порядком їх розміщення (видачі) поділяються на емісійні та неемісійні. Емісійні цінні папери - цінні папери, що посвідчують однакові права їх власників у межах одного випуску стосовно особи, яка бере на себе відповідні зобов'язання (емітент).

До емісійних цінних паперів належать: акції; облігації підприємств; облігації місцевих позик; державні облігації України; іпотечні сертифікати; іпотечні облігації; сертифікати фондів операцій з нерухомістю; інвестиційні сертифікати; казначейські зобов'язання України.

Специфіка оцінки вартості цінних паперів визначається тим, що цінний папір, будучи товаром, який обертається на фондовому ринку, є і спеціальною формою існування капіталу компанії. Одночасно з цим цінний папір не є матеріальним товаром, а його вартість визначається правами, які він надає своєму власникові. Тому оцінка цінних паперів ґрунтується на точному аналізі сукупності прав їх власника і подальшому розрахунку вартості цих прав.

Замовити послугу або отримати консультацію можна за тел. контакт-центру: (044) 221-32-33, (0532) 56 12 01 або e-mail: expert@uub.com.ua

Або замовити зворотній дзвінок:

Номер телефону:*

 

Ви  також можете звернутися до наших філій в містах Київ, Кременчук, Запоріжжя, Суми, Харків, Херсон, Дніпропетровськ, Одеса та інших.