Результат торгів станом на 20.03.17: Природний газ -: 6700.00 (-23.86%) |

“Нібулон” введе до експлуатації новий перевантажувальний термінал через 2 місяці (Agronews)

Трохи більше ніж за 50 днів буде введено в експлуатацію сучасний перевантажувальний термінал компанії «НІБУЛОН», що наразі будується на території філії "Вознесенська". Підприємство буде здатне приймати до 10 тис. тонн сільгосппродукції за добу, відвантажуючи її (в тому числі і на експорт) на власні несамохідні судна, збудовані у Миколаєві, повідомляє прес-служба компанії в середу. 

За словами генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексія Вадатурського, це буде високотехнологічний автоматизований комплекс, що включатиме близько 45 об’єктів загального користування.

Серед них – цілодобове кафе для потреб працівників та гостей; адміністративно-лабораторний корпус із оснащеною за кращими світовими стандартами лабораторією, побутовими приміщеннями та всіма необхідними для працівників й гостей зручностями; ваговий комплекс; потужні зерносховища по 5,5 тис. тонн кожне, автомобілерозвантажувач із транспортними галереями, що дозволить приймати одночасно три культури; лінія з відвантаження зерна на несамохідні судна та ін. До цього варто додати і альтернативні схеми енергозабезпечення, в тому числі сучасні сонячні батареї; і систему відеоспостереження на всій території; і автономне водозабезпечення очищеною водою. А ще сучасні бетонні шляхи та під’їзні дороги, величезна стоянка для 200 вантажівок, велосипедна парковка, фірмовий ландшафтний дизайн.

Тож наразі будівництво знаходиться на піку. Тут цілодобово працюють близько 30 підрядних організацій – і вже з середини травня почнуть завершатися будівельні роботи, даючи старт роботам з оздоблення та монтажу обладнання.

Генеральний директор «НІБУЛОНу» відзначив, що зацікавлення інвестиційним проектом компанії висловив новий міністр економічного розвитку України Степан Кубів. А давній фінансовий партнер компанії, Європейський банк розвитку та реконструкції, пообіцяв виділити кошти для будівництва ще двох аналогічних об’єктів транспортної інфраструктури.

Джерело: Agronews