Закупівля майна за допомогою електронного майданчика
Результат торгів станом на 20.03.17: Природний газ -: 6700.00 (-23.86%) |

Майно неплатоспроможних банків і заставне майно, яке становить для покупця певний інтерес, нескладно придбати, користуючись послугами електронних торгових майданчиків.

Всі торги проходять згідно з вимогами Закону і процес придбання заставного майна нескладно розділити на ряд проміжних етапів.

Початковий етап включає в себе реєстрацію на ресурсах електронного торгового майданчика в якості «покупця».

Після перевірки достовірності зазначених даних, адміністрація Електронного Торгового Майданчика (ЕТМ) підтверджує реєстрацію листом на електронну поштову скриньку заявленої юридичної або фізичної особи.

Наступний етап – у календарному плані торгів покупець знаходить лот, який його цікавить та перевіряє специфіку проведення аукціону і порядок участі у ньому.

Для детального вивчення всіх активів, що реалізуються, існує відповідний розділ електронного торгового майданчика, в якому вказується повна і достовірна інформація про всі види активів, виставлених на аукціонні торги.

Після ретельного вивчення активу та умов проведення торгів, необхідно підтвердити свою участь в аукціоні. Для цього необхідно заповнити спеціальну форму – заявку на сторінках електронного торгового майданчика.

Після успішного завершення процедури перевірки, обов’язково присутньої при оформленні заявки на участь в аукціоні, приходить підтвердження від адміністрації електронного торгового майданчика з підтвердженням участі в торгах.

У разі реалізації активів неплатоспроможного банку з потенційним покупцем зв'язується голова тимчасової адміністрації банку, що призначений ФГВФО для реалізації активів.

Ціновий поріг, з якого розпочинаються аукціонні торги – це мінімально очікуваний правонаступниками банку, що ліквідується, прибуток. Значне зростання ціни в процесі аукціонних торгів можливе при наявності великої кількості бажаючих придбати лот.

При відсутності активних покупців торги можуть проводитись по системі «голландський аукціон», в цьому випадку кожен крок аукціону знижує раніше заявлену ціну не менш ніж на 0,1% від загальної вартості лоту.

Електронні держзакупівлі Прозорро (PROZORRO) та подібні електронні торгові майданчики проводять згідно Регламенту, выписаному у відповідності до Закону України.

Перейти на Електронний Торговий Майданчик

За допомогою електронного торгового майданчика проводять закупівлі для держпідприємств - це вигідно і зручно з ряду причин:

  • електронні державні закупівлі дозволяють здійснювати безготівковий розрахунок за придбання виставленого на торги лоту;
  • виставлені на продаж активи – це реальний спосіб економії державних фондових коштів. Закупівлі в електронному вигляді для держпідприємств дозволяють отримувати пасивний прибуток для підприємства ще на етапі придбання майна або активів, зазначених в аукціонному лоті;
  • державні закупівлі проходять у суворій відповідності із законодавчою базою.

Електронний торговий майданчик гарантує бездоганне проведення торгів на всіх етапах проведення аукціону.