Результат торгів станом на 20.03.17: Природний газ -: 6700.00 (-23.86%) |

Торги зерновими здійснюються шляхом продажу на конкурентних засадах (у відповідності до ст. 31 Закону України «Про зерно та ринок зерна в Україні»), а саме через процедуру біржових торгів.

Застосовуються:

  • у випадку своєчасного не вивезення поклажодавцем із зернового складу;
  • у випадку несплати поклажодавцем коштів за послуги збереження зернових

УУБ займає передові місця щодо об'ємів реалізованої вугільної та сільськогосподарської продукції, необробленої деревини, нафти сирої, газового конденсату та скрапленого газу.

Звертаємо Вашу увагу, що ціни, які склалися на біржі, як результат біржових торгів, є ринковими, оскільки вони формуються анонімно на відкритих торгах.

Відповідно до інформації Державного комітету статистики України «Про діяльність бірж України» займає перше місце за обсягами об'ємів торгів та була першою у рейтингу Акредитованих Мінагрополітики товарних бірж за вартістю укладених угод на сільськогосподарську продукцію, продукти її переробки та продовольство.

На даний момент продовжується розширення регіональної мережі філій УУБ, наша установа вже представлена в основних економічно розвинених регіонах України: Київ, Дніпропетровськ, Запоріжжя,  Кременчук, Одеса, Полтава, Суми, Харків, Херсон та маємо велику кількість представництв. Адреси філій.

Українська універсальна біржа завдяки розгалуженій сітці та мобільності має можливість надати послуги з незалежної оцінки майна, організувати та провести біржові й відкриті торги (аукціони) по продажу майна, кваліфіковано надати консультації з зазначених питань в будь-якому місті України.

УУБ є членом організацій:  Асоціація “Союз бірж України”, Асоціація “Біржові та електронні майданчики”, Тогово-промислова палата України, Міжбіржовий електронний союз.

Найголовніше – якість та оперативність!

Ми сподіваємось, що викладена в цьому листі інформація буде прийнята Вами до уваги, допоможе знайти спільну мову, спільні інтереси та надасть можливість в подальшому співпрацювати на взаємно вигідних умовах.

Ми чекаємо на Ваші дзвінки та особисте відвідування нашого закладу.

Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання.

Контактна інформація: тел. (044) 221-32-33. E-mail.: zerno@uub.com.ua