Для участі в електронних торгах потрібно:
Результат торгів станом на 20.03.17: Природний газ -: 6700.00 (-23.86%) |
 1. Ознайомитися з сайтом Української універсальної біржі та в розділі «Біржова діяльність» обрати товар (напрямок), який Ви бажаєте продати/купити на електронних біржових торгах.
 2. У разі відсутності напрямку за товарною групою, що Вас цікавить, звернутись на Біржу та подати заявку на проведення презентації електронної торгової системи (ЕТС) та обговорення умов співпраці і Регламенту проведення електронних біржових торгів.
 3. Ознайомитися з Правилами біржової торгівлі на УУБ та Регламентом організації та проведення електронних біржових торгів по напрямку, який Вас цікавить.
 4. Подати заявку на акредитацію (отримання в оренду біржового місця) Вашої компанії на обрані Вами напрямки як Брокерську контору на Українській універсальній біржі пройшовши процедуру акредитації он-лайн на сайті Біржі.
 5. У разі позитивного рішення Біржового комітету щодо отримання в оренду біржового місця:
 • Надати на Біржу пакет документів на виконання ст. 9 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму».
 • Укласти договір на оренду біржового місця на Українській універсальній біржі по обраному Вами напрямку.
 • Сплатити вартість оренди біржового місця.
 • Видати відповідальному працівнику Вашої компанії, який буде виконувати функції Брокера, довіреність на представлення Вашої компанії на електронних біржових торгах.
 • Пройти відповідальному працівнику (Брокеру) безкоштовне навчання роботі в ЕТС (очне або у формі вебінару).
 • Взяти участь в «імітаційних» електронних біржових торгах для отримання практичних навичок роботи в ЕТС.
 1. Надати відповідальному працівнику (Брокеру) заявку на участь в обраних Вами електронних біржових торгах із зазначенням умов продажу/купівлі, поставки та характеристик товару.
 2. Відповідальному працівнику (Брокеру) подати в ЕТС заявку на продажу/купівлю.
 3. Внести суму Гарантійного забезпечення для участі в торгах (якщо це передбачено Регламентом) згідно рахунку, сформованого в ЕТС та переданого Вам відповідальним працівником (Брокером).
 4. Відповідальному працівнику (Брокеру) прийняти участь у відповідних електронних біржових торгах.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (099) 771-77-78 Гладкий Сергій Вікторович або надіславши Ваше питання на е-mail: svg@uub.com.ua.