Результат торгів станом на 16.11.17: Підтоварник сосна EXW: 902.00 (+5.06%) |
  1. Ознайомитися з сайтом Української універсальної біржі та в розділі «Біржова діяльність» обрати товар (напрямок), який Ви бажаєте купити на електронних біржових торгах.
  2. У разі відсутності напрямку за товарною групою, що Вас цікавить, звернутись на Біржу та подати заявку на проведення презентації електронної торгової системи (ЕТС) та обговорення умов співпраці і Регламенту проведення електронних біржових торгів.
  3. Ознайомитися з Правилами біржової торгівлі на УУБ та Регламентом організації та проведення електронних біржових торгів по секції, яка Вас цікавить.
  4. Ознайомитися з переліком Брокерських контор, акредитованих на Українській універсальній біржі.
  5. Укласти з обраною Вами Брокерською конторою договір-доручення та видати Брокеру довіреність на представлення Вашої компанії на електронних біржових торгах по відповідному напрямку.
  6. Надати Брокеру для подальшого передання ним на Біржу пакет документів на виконання ст. 9 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму».
  7. Надати Брокеру заявку на участь в обраних Вами електронних біржових торгах із зазначенням умов купівлі, поставки та характеристик товару.
  8. Брокеру подати в ЕТС заявку на купівлю.
  9. Внести суму Гарантійного забезпечення для участі в торгах (якщо це передбачено Регламентом) згідно рахунку, сформованого в ЕТС та переданого Вам Брокером.
  10. Брокеру прийняти участь у відповідних електронних біржових торгах та відзвітувати перед Вами по їх завершенню.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (044) 221-32-33 або надіславши Ваше питання на е-mail: el.torg@uub.com.ua.